Aa
Aa
Aa
10

Fotokomórki chronometry

3.2 Instrukcja ładowania

Transpondery mogą być ładowane w indywidualnej ładowarce lub w walizce ładującej.

Rysunek 3.3 : Ładowarka
Rysunek 3.3: Stacja ładująca

  • Podłącz zasilacz do gniazdka elektrycznego i umieść transponder w ładowarce.
  • Dioda transpondera będzie mrugać na czerwono wskazując proces ładowania.
  • Po około 16 godzinach ciągły zielony sygnał diody wskaże zakończenie ładowania.

Pełne naładowanie umożliwia używanie przez min. 4 dni. Częstość i kolor migania diody określa pozostałe dni pracy transpondera. Przejdź do następnego rozdziału aby uzyskać pełną informację.

3.3 Wskaźnik LED

Dioda świecąca na transponderze dostarcza informacji o jego stanie.

Nasza firma zajmuje się rozwojem i produkcją systemów pomiaru czasu od niemal 19 lat. Oferujemy elektroniczne systemy pomiaru czasu oparty o fotokomórki i chronometr TS-L1 do zastosowań treningowych i amatorskich a także do profesjonalnego pomiaru czasu. Nasz sprzęt przeszedł intensywne testy w takich dyscyplinach jak: narciarstwo i snowboard - slalomy pojedyńcze i równoległe, wyścigi samochodowe na 1/4 mili - pojedyńcze i równoległe, hippika - zawody w ujeżdżaniu koni - konkursy jedno i dwuetapowe oraz cross i inne, biegi przełajowe i maratońskie - dzięki zestawowi TS-Maraton. Ponadto oferujemy systemy oparte na aktywnych transponderach firmy MyLaps (AMB i.t. oraz ChampionChip) przeznaczone do kartingu, motocrossu i innych dyscyplin. Nasze systemy pomiaru czasu często są wykorzystywane w treningach i testach lekkoatletycznych przez szkoły sportowe i kluby piłkarskie. Oferujemy również tablice do wyświetlania wyników w technologii LED.
W odpowiedzi na zapotrzebowania klientów oraz postęp techniki wciąż prowadzimy prace rozwojowe aby tworzyć rozwiązania niezawodne i łatwe w obsłudze, umożliwiające daleko idącą automatyzację pomiaru czasu.


Copyright © Sectro Timing Systems. All Rights Reserved

CSS 3 Valid XHTML 1.0