Aa
Aa
Aa
4

2: Instalacja pętli detekcyjnej

Aby zainstalować system AMBmx, należy zainstalować pętlę detekcyjną, podłączyć dekoder i zamontować AMBmx transponder do motocykla. Aby osiągnąć optymalne wyniki, należy postępować zgodnie z instrukcjami, dokładnie jak opisano. Dodatek B zawiera listę przydatnych narzędzi do instalacji pętli detekcyjnej.

Pomiar czasu

2.1 Ustawianie pętli detekcyjnej

Całe okablowanie do pętli detekcyjnej musi być zainstalowane zgodnie z rysunkiem poniżej w celu uniknięcia poważnego pogorszenia wydajności systemu.

Schemat instalacji pętli
Rysunek 2.1 Schemat instalacji pętli

Nasza firma zajmuje się rozwojem i produkcją systemów pomiaru czasu od niemal 19 lat. Oferujemy elektroniczne systemy pomiaru czasu oparty o fotokomórki i chronometr TS-L1 do zastosowań treningowych i amatorskich a także do profesjonalnego pomiaru czasu. Nasz sprzęt przeszedł intensywne testy w takich dyscyplinach jak: narciarstwo i snowboard - slalomy pojedyńcze i równoległe, wyścigi samochodowe na 1/4 mili - pojedyńcze i równoległe, hippika - zawody w ujeżdżaniu koni - konkursy jedno i dwuetapowe oraz cross i inne, biegi przełajowe i maratońskie - dzięki zestawowi TS-Maraton. Ponadto oferujemy systemy oparte na aktywnych transponderach firmy MyLaps (AMB i.t. oraz ChampionChip) przeznaczone do kartingu, motocrossu i innych dyscyplin. Nasze systemy pomiaru czasu często są wykorzystywane w treningach i testach lekkoatletycznych przez szkoły sportowe i kluby piłkarskie. Oferujemy również tablice do wyświetlania wyników w technologii LED.
W odpowiedzi na zapotrzebowania klientów oraz postęp techniki wciąż prowadzimy prace rozwojowe aby tworzyć rozwiązania niezawodne i łatwe w obsłudze, umożliwiające daleko idącą automatyzację pomiaru czasu.


Copyright © Sectro Timing Systems. All Rights Reserved

CSS 3 Valid XHTML 1.0