Aa
Aa
Aa
5

Ustawienie pętli detekcyjnej

  1. Pętla detekcyjna musi być umieszczona w taki sposób, aby transponder był ponad jej środkiem gdy przód motocykla przecina linię mety. Upewnij się, że motocykle nie mogą przejechać poza pętlą. Rozszerz pętlę detekcyjną poza tor w razie potrzeby.

  2. Pętla detekcyjna może być wykorzystana w miejscu toru o maksymalnej szerokości 20 m (66 stóp).

  3. Maksymalna głębokość powinna zostać wybrane w taki sposób, aby motocykle nie mogły odkopać pętli detekcyjnej. Jednakże, należy przestrzegać maksymalnej odległości między pętlą i transponderem, która wynosi 120 cm (4 stopy). Umieść przewody pętli w plastikowej osłonie w torze 60 cm (2 stopy) od siebie.

  4. Pętla detekcyjna jest wrażliwa na zakłócenia emitowane czasem przez inne przewody w pobliżu. Jeśli to możliwe zachowaj odległość 5 m (15 stóp) od pozostałych przewodów. Również upewnić się, że motocykle na innych częściach toru nie będą bliżej niż 5 m od pętli, aby uniknąć fałszywych impulsów.


NAUKA Z DOŚWIADCZENIA

Podczas przeciągania pętli detekcyjnej przez plastikową osłonę dobrym pomysłem jest wsunięcie innego niemetalowego przewodu do środka osłony. Ten przewód następnie może być użyty do zainstalowania nowej pętli detekcyjnej gdyby obecna została uszkodzona.


Nasza firma zajmuje się rozwojem i produkcją systemów pomiaru czasu od niemal 19 lat. Oferujemy elektroniczne systemy pomiaru czasu oparty o fotokomórki i chronometr TS-L1 do zastosowań treningowych i amatorskich a także do profesjonalnego pomiaru czasu. Nasz sprzęt przeszedł intensywne testy w takich dyscyplinach jak: narciarstwo i snowboard - slalomy pojedyńcze i równoległe, wyścigi samochodowe na 1/4 mili - pojedyńcze i równoległe, hippika - zawody w ujeżdżaniu koni - konkursy jedno i dwuetapowe oraz cross i inne, biegi przełajowe i maratońskie - dzięki zestawowi TS-Maraton. Ponadto oferujemy systemy oparte na aktywnych transponderach firmy MyLaps (AMB i.t. oraz ChampionChip) przeznaczone do kartingu, motocrossu i innych dyscyplin. Nasze systemy pomiaru czasu często są wykorzystywane w treningach i testach lekkoatletycznych przez szkoły sportowe i kluby piłkarskie. Oferujemy również tablice do wyświetlania wyników w technologii LED.
W odpowiedzi na zapotrzebowania klientów oraz postęp techniki wciąż prowadzimy prace rozwojowe aby tworzyć rozwiązania niezawodne i łatwe w obsłudze, umożliwiające daleko idącą automatyzację pomiaru czasu.


Copyright © Sectro Timing Systems. All Rights Reserved

CSS 3 Valid XHTML 1.0