Aa
Aa
Aa
11
Dioda LED color / wzór migania Opis
Miganie ... razy na zielono Co najmniej ... dni pozostało do rozładowania akumulatora
Miganie na czerwono (poza ładowarką) Pozostał mniej niż 1 dzień działania
Ciągły czerwony Transponder w każdej chwili może przestać działać, należy ładować
Nie świeci Transponder rozładowany
Miganie na czerwono (w ładowarce) Transponder jest ładowany
Ciągły zielony (w ładowarce) Ładowanie zakończone
Nie świeci (w odłączonej ładowarce) Transponder jest w trybie uśpienia

Tabela 3.4: Wskazania diody LED

Pomiar czasu przejazdu

3.4 Tryb uśpienia

Tryb uśpienia jest zaprojektowany, aby wyłączyć sygnał transpondera i oszczędzać akumulator. Niezbędne jest korzystania z trybu uśpienia podczas podróży samolotem aby pozostać w zgodzie z przepisami lotniczymi. W trybie uśpienia cykl ładowanie-rozładowanie potrwa do 3 razy dłużej.

Przełączanie transpondera w tryb uśpienia

Naładowany i działający transponder może być wprowadzony w tryb uśpienia poprzez umieszczenie go w odłączonej od sieci elektrycznej ładowarce.

Przełączanie transpondera w tryb działania

Normalne działanie powraca gdy transponder zostaje wyjęty z ładowarki.

Nasza firma zajmuje się rozwojem i produkcją systemów pomiaru czasu od niemal 19 lat. Oferujemy elektroniczne systemy pomiaru czasu oparty o fotokomórki i chronometr TS-L1 do zastosowań treningowych i amatorskich a także do profesjonalnego pomiaru czasu. Nasz sprzęt przeszedł intensywne testy w takich dyscyplinach jak: narciarstwo i snowboard - slalomy pojedyńcze i równoległe, wyścigi samochodowe na 1/4 mili - pojedyńcze i równoległe, hippika - zawody w ujeżdżaniu koni - konkursy jedno i dwuetapowe oraz cross i inne, biegi przełajowe i maratońskie - dzięki zestawowi TS-Maraton. Ponadto oferujemy systemy oparte na aktywnych transponderach firmy MyLaps (AMB i.t. oraz ChampionChip) przeznaczone do kartingu, motocrossu i innych dyscyplin. Nasze systemy pomiaru czasu często są wykorzystywane w treningach i testach lekkoatletycznych przez szkoły sportowe i kluby piłkarskie. Oferujemy również tablice do wyświetlania wyników w technologii LED.
W odpowiedzi na zapotrzebowania klientów oraz postęp techniki wciąż prowadzimy prace rozwojowe aby tworzyć rozwiązania niezawodne i łatwe w obsłudze, umożliwiające daleko idącą automatyzację pomiaru czasu.


Copyright © Sectro Timing Systems. All Rights Reserved

CSS 3 Valid XHTML 1.0