Aa
Aa
Aa
6

Systemy pomiaru czasu

2.2 Instalacja pętli detekcyjnej

  1. Umieść kable pętli detekcyjnej w plastikowej osłonie i odetnij nadmierną długość przewodu.
  2. Gdy wszystkie kable są zainstalowane, naciągnij koszulkę termokurczliwą na końcówkę pętli detekcyjnej. Następnie przylutuj przewód pętli detekcyjnej do końca krótkiego przewodu konektora. Podczas lutowania przewodów lutowie powinno rozpłynąć się przez oba przewody, a nie tylko wokół nich. Teraz umieść koszulkę termokurczliwą na zlutowanym połączeniu i przytrzymaj go nad źródłem ciepła aby się obkurczył wokół przewodów. (również patrz rysunek poniżej). Powtórz tę procedurę dla drugiego końca przewodu pętli detekcyjnej.

    older the loop wire end
    Rysunek 2.2 lutowanie końców pętli

  3. Wypełnij rowek z plastikową osłoną piaskiem, uprzednio przetestuj pętle według instrukcji w następnej sekcji. Upewnij się, że motocykle nie mogą odkopać plastikowych przewodów z pętlą.

Nasza firma zajmuje się rozwojem i produkcją systemów pomiaru czasu od niemal 19 lat. Oferujemy elektroniczne systemy pomiaru czasu oparty o fotokomórki i chronometr TS-L1 do zastosowań treningowych i amatorskich a także do profesjonalnego pomiaru czasu. Nasz sprzęt przeszedł intensywne testy w takich dyscyplinach jak: narciarstwo i snowboard - slalomy pojedyńcze i równoległe, wyścigi samochodowe na 1/4 mili - pojedyńcze i równoległe, hippika - zawody w ujeżdżaniu koni - konkursy jedno i dwuetapowe oraz cross i inne, biegi przełajowe i maratońskie - dzięki zestawowi TS-Maraton. Ponadto oferujemy systemy oparte na aktywnych transponderach firmy MyLaps (AMB i.t. oraz ChampionChip) przeznaczone do kartingu, motocrossu i innych dyscyplin. Nasze systemy pomiaru czasu często są wykorzystywane w treningach i testach lekkoatletycznych przez szkoły sportowe i kluby piłkarskie. Oferujemy również tablice do wyświetlania wyników w technologii LED.
W odpowiedzi na zapotrzebowania klientów oraz postęp techniki wciąż prowadzimy prace rozwojowe aby tworzyć rozwiązania niezawodne i łatwe w obsłudze, umożliwiające daleko idącą automatyzację pomiaru czasu.


Copyright © Sectro Timing Systems. All Rights Reserved

CSS 3 Valid XHTML 1.0