Aa
Aa
Aa
8

3. Instalacji i użytkowanie transpondera

Sprzęt do pomiaru czasu w sporcie

3.1 Instalacja transpondera

Transponder AMB mx jest zasilany z akumulatora in może być ładowany w ładowarce 34 pozycyjnej lub pojedyńczej. .

Mocowanie transpondera

Pozycje transponderów muszą być jednakowe we wszystkich motocyklach uczestniczących w wyścigu. Umocuj transponder pionowo, maksymalnie 120 cm nad pętlą. Upewnij się, że pod transponderem jest otwarta przestrzeń aż do toru oraz że nie znajdują się pomiędzy transponderem i torem elementy z metalu lub włókna węglowego. Maksymalna temperatura pracy nie powinna przekraczać 50 °C (122 ° F)

transponder placement
Rysunek 3.1 Mocowanie transpondera

Nasza firma zajmuje się rozwojem i produkcją systemów pomiaru czasu od niemal 19 lat. Oferujemy elektroniczne systemy pomiaru czasu oparty o fotokomórki i chronometr TS-L1 do zastosowań treningowych i amatorskich a także do profesjonalnego pomiaru czasu. Nasz sprzęt przeszedł intensywne testy w takich dyscyplinach jak: narciarstwo i snowboard - slalomy pojedyńcze i równoległe, wyścigi samochodowe na 1/4 mili - pojedyńcze i równoległe, hippika - zawody w ujeżdżaniu koni - konkursy jedno i dwuetapowe oraz cross i inne, biegi przełajowe i maratońskie - dzięki zestawowi TS-Maraton. Ponadto oferujemy systemy oparte na aktywnych transponderach firmy MyLaps (AMB i.t. oraz ChampionChip) przeznaczone do kartingu, motocrossu i innych dyscyplin. Nasze systemy pomiaru czasu często są wykorzystywane w treningach i testach lekkoatletycznych przez szkoły sportowe i kluby piłkarskie. Oferujemy również tablice do wyświetlania wyników w technologii LED.
W odpowiedzi na zapotrzebowania klientów oraz postęp techniki wciąż prowadzimy prace rozwojowe aby tworzyć rozwiązania niezawodne i łatwe w obsłudze, umożliwiające daleko idącą automatyzację pomiaru czasu.


Copyright © Sectro Timing Systems. All Rights Reserved

CSS 3 Valid XHTML 1.0