Aa
Aa
Aa
12

Fotokomórka sportowa

3.5 Instrukcja czyszczenia

W miarę upływu czasu, transponderów może zostać zabrudzony na różne sposoby. Normalnego zabrudzenia mogą być usunięte z transpondera miękką szczotką i ciepłą czystą wodą do 50°C.
Czyszczenie styków elektrycznych: Zalecamy rozpylenie alkoholu izopropylowego na kontakty transponderów i ładowarki. Podczas normalnej eksploatacji przecieraj kontakty patyczkami do czyszczenia uszu.

UWAGA

Upewnij się że transponder jest suchy przed podłączeniem go do ładowarki.
Ładuj transponder co najmniej co 3 miesiące.
Nie zostawiaj transpondera w ładowarce dłużej niż 24 godziny.
Nie uzywaj do czyszczenia środków przeznaczonych do czyszczenia samochodów ani innych detergentów.
Nie używaj myjek ciśnieniowych ani innych zmywarek (do naczyń) do czyszczenia transpondera.

Nasza firma zajmuje się rozwojem i produkcją systemów pomiaru czasu od niemal 19 lat. Oferujemy elektroniczne systemy pomiaru czasu oparty o fotokomórki i chronometr TS-L1 do zastosowań treningowych i amatorskich a także do profesjonalnego pomiaru czasu. Nasz sprzęt przeszedł intensywne testy w takich dyscyplinach jak: narciarstwo i snowboard - slalomy pojedyńcze i równoległe, wyścigi samochodowe na 1/4 mili - pojedyńcze i równoległe, hippika - zawody w ujeżdżaniu koni - konkursy jedno i dwuetapowe oraz cross i inne, biegi przełajowe i maratońskie - dzięki zestawowi TS-Maraton. Ponadto oferujemy systemy oparte na aktywnych transponderach firmy MyLaps (AMB i.t. oraz ChampionChip) przeznaczone do kartingu, motocrossu i innych dyscyplin. Nasze systemy pomiaru czasu często są wykorzystywane w treningach i testach lekkoatletycznych przez szkoły sportowe i kluby piłkarskie. Oferujemy również tablice do wyświetlania wyników w technologii LED.
W odpowiedzi na zapotrzebowania klientów oraz postęp techniki wciąż prowadzimy prace rozwojowe aby tworzyć rozwiązania niezawodne i łatwe w obsłudze, umożliwiające daleko idącą automatyzację pomiaru czasu.


Copyright © Sectro Timing Systems. All Rights Reserved

CSS 3 Valid XHTML 1.0