Aa
Aa
Aa
11

Załącznik A: Wyposażenie opcjonalne

System TranX140, jest dostarczany kompletny, umożliwiając pełne działanie. Jednakże dodatkowe wyposażenie opisane poniżej może okazać się przydatne.

Backup - zdublowany system.

Odkąd systemy elektronicznego pomiaru czasu i punktowania stały się integralną częścią większości torów na świecie drugi system TranX140 może służyć jako system zapasowy (backup) (np. podczas ważnych imprez).Sygnał z pętli detekcyjnej może być podłączony do obu dekoderów za pomocą splittera AMB (artykuł no. 6704) oraz dwóch krótkich przewodów koncentrycznych (2x artykuł no. 6001).
Innym rozwiązaniem jest umieszczenie dodatkowej pętli dla systemu zapasowego 5 m (15 ft) lub więcej od głównej pętli detekcyjnej i podłączenie jej oddzielnie do drugiego dekodera. Oczywiście podłączenie jednego lub obu dekoderów poprzez zasilacz awaryjny UPS zabezpieczy system pomiarowy na wypadek awarii zasilania lub przerwy w dostawie prądu.

Nasza firma zajmuje się rozwojem i produkcją systemów pomiaru czasu od niemal 19 lat. Oferujemy elektroniczne systemy pomiaru czasu oparty o fotokomórki i chronometr TS-L1 do zastosowań treningowych i amatorskich a także do profesjonalnego pomiaru czasu. Nasz sprzęt przeszedł intensywne testy w takich dyscyplinach jak: narciarstwo i snowboard - slalomy pojedyńcze i równoległe, wyścigi samochodowe na 1/4 mili - pojedyńcze i równoległe, hippika - zawody w ujeżdżaniu koni - konkursy jedno i dwuetapowe oraz cross i inne, biegi przełajowe i maratońskie - dzięki zestawowi TS-Maraton. Ponadto oferujemy systemy oparte na aktywnych transponderach firmy MyLaps (AMB i.t. oraz ChampionChip) przeznaczone do kartingu, motocrossu i innych dyscyplin. Nasze systemy pomiaru czasu często są wykorzystywane w treningach i testach lekkoatletycznych przez szkoły sportowe i kluby piłkarskie. Oferujemy również tablice do wyświetlania wyników w technologii LED.
W odpowiedzi na zapotrzebowania klientów oraz postęp techniki wciąż prowadzimy prace rozwojowe aby tworzyć rozwiązania niezawodne i łatwe w obsłudze, umożliwiające daleko idącą automatyzację pomiaru czasu.


Copyright © Sectro Timing Systems. All Rights Reserved

CSS 3 Valid XHTML 1.0