Aa
Aa
Aa
14

Załącznik D: Regulacje CE i FCC


CE LOGO

CE information:

To urządzenie spełnia wymogi dyrektywy EMC 89/336/EWG. Kopię deklaracji zgodności można uzyskać pod adresem:

	AmB i.t. BV 
	Zuiderhoutlaan 4
	2012 PJ haarlem
	The netherlands
	

FCC LOGO

FCC information:

Urządzenie to jest zgodne z częścią 15 przepisów FCC. Działanie jest uzależnione od następujących warunków: (1) Urządzenie nie może powodować szkodliwych zakłóceń oraz (2) urządzenie musi znieść wszelkie odbierane zakłócenia, łącznie z zakłóceniami, które mogą powodować niepożądane działanie

Nasza firma zajmuje się rozwojem i produkcją systemów pomiaru czasu od niemal 19 lat. Oferujemy elektroniczne systemy pomiaru czasu oparty o fotokomórki i chronometr TS-L1 do zastosowań treningowych i amatorskich a także do profesjonalnego pomiaru czasu. Nasz sprzęt przeszedł intensywne testy w takich dyscyplinach jak: narciarstwo i snowboard - slalomy pojedyńcze i równoległe, wyścigi samochodowe na 1/4 mili - pojedyńcze i równoległe, hippika - zawody w ujeżdżaniu koni - konkursy jedno i dwuetapowe oraz cross i inne, biegi przełajowe i maratońskie - dzięki zestawowi TS-Maraton. Ponadto oferujemy systemy oparte na aktywnych transponderach firmy MyLaps (AMB i.t. oraz ChampionChip) przeznaczone do kartingu, motocrossu i innych dyscyplin. Nasze systemy pomiaru czasu często są wykorzystywane w treningach i testach lekkoatletycznych przez szkoły sportowe i kluby piłkarskie. Oferujemy również tablice do wyświetlania wyników w technologii LED.
W odpowiedzi na zapotrzebowania klientów oraz postęp techniki wciąż prowadzimy prace rozwojowe aby tworzyć rozwiązania niezawodne i łatwe w obsłudze, umożliwiające daleko idącą automatyzację pomiaru czasu.


Copyright © Sectro Timing Systems. All Rights Reserved

CSS 3 Valid XHTML 1.0