Aa
Aa
Aa
4

2: Instalacja systemu

Aby zainstalować system TranX140 należy zainstalować aktywaną pętlę detekcyjną, podłączyć dekoder oraz zamontować transpondery TranX140. Dla uzyskania najlepszych efektów proszę prześledzić instrukcje opisane w kolejnych paragrafach.

2.1 Instalacja aktywnej pętli detekcyjnej

Wszystkie przewody aktywnej pętli detekcyjnej muszą być zainstalowane zgodnie z poniższym rysunkiem aby uniknąć poważnego obniżenia skuteczności systemu.

Schemat instalacji pętli
Rysunek 2.1: Instalacja pętli detekcyjnej

Nasza firma zajmuje się rozwojem i produkcją systemów pomiaru czasu od niemal 19 lat. Oferujemy elektroniczne systemy pomiaru czasu oparty o fotokomórki i chronometr TS-L1 do zastosowań treningowych i amatorskich a także do profesjonalnego pomiaru czasu. Nasz sprzęt przeszedł intensywne testy w takich dyscyplinach jak: narciarstwo i snowboard - slalomy pojedyńcze i równoległe, wyścigi samochodowe na 1/4 mili - pojedyńcze i równoległe, hippika - zawody w ujeżdżaniu koni - konkursy jedno i dwuetapowe oraz cross i inne, biegi przełajowe i maratońskie - dzięki zestawowi TS-Maraton. Ponadto oferujemy systemy oparte na aktywnych transponderach firmy MyLaps (AMB i.t. oraz ChampionChip) przeznaczone do kartingu, motocrossu i innych dyscyplin. Nasze systemy pomiaru czasu często są wykorzystywane w treningach i testach lekkoatletycznych przez szkoły sportowe i kluby piłkarskie. Oferujemy również tablice do wyświetlania wyników w technologii LED.
W odpowiedzi na zapotrzebowania klientów oraz postęp techniki wciąż prowadzimy prace rozwojowe aby tworzyć rozwiązania niezawodne i łatwe w obsłudze, umożliwiające daleko idącą automatyzację pomiaru czasu.


Copyright © Sectro Timing Systems. All Rights Reserved

CSS 3 Valid XHTML 1.0