Aa
Aa
Aa
6

Instalacja przewodów pętli detekcyjnej ..

Lutowanie pętli
Rysunek 2.2 Lutowanie końca pętli

NAUKA Z DOŚWIADCZENIA

Jeśli chcesz, możesz w szczeliny włożyć nylonowy przewód lub sznur przed uszczelnieniem szczeliny silikonem. Pomaga to uniknąć nadmiernego użycia silikonu i jest również przydatne przy wyciąganiu silikonu gdy pętla detekcyjna musi zostać wymieniona.


Silicone

Istnieje wiele różnych rodzajów silikonu w sklepach ze sprzętem; ważne jest, aby używać odpowiedniego. Powinny być stosowane silikony, które mogą wytrzymać w różnych temperaturach, jak również w suchych i mokrych warunkach. Jeśli nie masz pewności, sprawdź specyfikacje silikonu na etykiecie lub spytaj sprzedawcy. Następujące rodzaje silikonów dają trwałe rezultaty i są zalecane przez AMB:

  • Dow Corning 890SL to silikon samopoziomujący. Jest nakładany w stanie płynnym i wypełnia równomiernie rowki.
  • Purflex to silikon na bazie poliuretanu zachowujący elastyczność w szerokim zakresie temperatur.

Nasza firma zajmuje się rozwojem i produkcją systemów pomiaru czasu od niemal 19 lat. Oferujemy elektroniczne systemy pomiaru czasu oparty o fotokomórki i chronometr TS-L1 do zastosowań treningowych i amatorskich a także do profesjonalnego pomiaru czasu. Nasz sprzęt przeszedł intensywne testy w takich dyscyplinach jak: narciarstwo i snowboard - slalomy pojedyńcze i równoległe, wyścigi samochodowe na 1/4 mili - pojedyńcze i równoległe, hippika - zawody w ujeżdżaniu koni - konkursy jedno i dwuetapowe oraz cross i inne, biegi przełajowe i maratońskie - dzięki zestawowi TS-Maraton. Ponadto oferujemy systemy oparte na aktywnych transponderach firmy MyLaps (AMB i.t. oraz ChampionChip) przeznaczone do kartingu, motocrossu i innych dyscyplin. Nasze systemy pomiaru czasu często są wykorzystywane w treningach i testach lekkoatletycznych przez szkoły sportowe i kluby piłkarskie. Oferujemy również tablice do wyświetlania wyników w technologii LED.
W odpowiedzi na zapotrzebowania klientów oraz postęp techniki wciąż prowadzimy prace rozwojowe aby tworzyć rozwiązania niezawodne i łatwe w obsłudze, umożliwiające daleko idącą automatyzację pomiaru czasu.


Copyright © Sectro Timing Systems. All Rights Reserved

CSS 3 Valid XHTML 1.0