Aa
Aa
Aa
2

Informacje kontaktowe

AMB Polska
Sectro Timing Systems
Jelenia Góra
Polska
Tel: +48 075 75 520 35
e-mail: info @ sectro.pl
AMB i.t. europe
Amsterdam
The netherlands
Tel: +31 23 529 1893
e-mail: support @ amb-europe.com
AMB i.t. america
Atlanta
USA
Tel: +1 (678) 816 4000
e-mail: support @ amb-us.com
AMB i.t. asia
(Japan Branch)
Tokyo
Japan
Tel: +81 3 5275 4600
email: support @ amb-japan.com
AMB i.t. asia
(australia Branch)
Sydney
Australia
Tel: +61 (0)2 9546 2606
email: support @ amb-australia.com
www.SECTRO.eu
All rights reserved
Copyright © 2004-2007 AMB i.t.

Tłumaczenie: Sectro Timing Systems

Niniejsza publikacja została napisana z wielką starannością. Jednakże, producent nie może ponosić odpowiedzialności, ani za jakiekolwiek błędy występujące w niniejszej publikacji ani za ich skutki.

Sprzedaży produktów, usług, towarów wzmiankowycnych w niniejszej publikacji są objęte Standardowe Warunki Sprzedaży AMB i.t. oraz Sectro Timing Systems a ten podręcznik produktu jest prezentowany wyłącznie w celach informacyjnych. Niniejsza publikacja odnosi się do modelu standardowego produktu.

AMB i.t.

Manual:TranX140/Rev.3.4
Tłumaczenie: Sectro Timing Systems

Nasza firma zajmuje się rozwojem i produkcją systemów pomiaru czasu od niemal 19 lat. Oferujemy elektroniczne systemy pomiaru czasu oparty o fotokomórki i chronometr TS-L1 do zastosowań treningowych i amatorskich a także do profesjonalnego pomiaru czasu. Nasz sprzęt przeszedł intensywne testy w takich dyscyplinach jak: narciarstwo i snowboard - slalomy pojedyńcze i równoległe, wyścigi samochodowe na 1/4 mili - pojedyńcze i równoległe, hippika - zawody w ujeżdżaniu koni - konkursy jedno i dwuetapowe oraz cross i inne, biegi przełajowe i maratońskie - dzięki zestawowi TS-Maraton. Ponadto oferujemy systemy oparte na aktywnych transponderach firmy MyLaps (AMB i.t. oraz ChampionChip) przeznaczone do kartingu, motocrossu i innych dyscyplin. Nasze systemy pomiaru czasu często są wykorzystywane w treningach i testach lekkoatletycznych przez szkoły sportowe i kluby piłkarskie. Oferujemy również tablice do wyświetlania wyników w technologii LED.
W odpowiedzi na zapotrzebowania klientów oraz postęp techniki wciąż prowadzimy prace rozwojowe aby tworzyć rozwiązania niezawodne i łatwe w obsłudze, umożliwiające daleko idącą automatyzację pomiaru czasu.


Copyright © Sectro Timing Systems. All Rights Reserved

CSS 3 Valid XHTML 1.0