Aa
Aa
Aa
9

2.3 Instalacja transpondera

Transponder TranX140 jest wyposażony w stałą baterię, która nie wymaga ładowania. Zapewnia to pewne działanie nie wymagające dodatkowej uwagi. Gdy transponder mija pętlę detekcyjną jest automatycznie aktywowany i używa niewielką ilość energii tylko podczas mijania pętli, następnie automatycznie wyłącza się ponownie.

Umiejscowienie transpondera

Miejsce zamocowania transpondera musi być identyczne we wszystkich gokartach uczestniczących w wyścigu. Umocuj transponder maksymalnie 30cm ponad torem. Sprawdź czy pomiędzy transponderem i torem jest otwarta przestrzeń bez metalowych lub karbonowych elementów pomiędzy nimi.

transponder placement
Rysunek 2.4 Umiejscowienie transpondera

Nasza firma zajmuje się rozwojem i produkcją systemów pomiaru czasu od niemal 19 lat. Oferujemy elektroniczne systemy pomiaru czasu oparty o fotokomórki i chronometr TS-L1 do zastosowań treningowych i amatorskich a także do profesjonalnego pomiaru czasu. Nasz sprzęt przeszedł intensywne testy w takich dyscyplinach jak: narciarstwo i snowboard - slalomy pojedyńcze i równoległe, wyścigi samochodowe na 1/4 mili - pojedyńcze i równoległe, hippika - zawody w ujeżdżaniu koni - konkursy jedno i dwuetapowe oraz cross i inne, biegi przełajowe i maratońskie - dzięki zestawowi TS-Maraton. Ponadto oferujemy systemy oparte na aktywnych transponderach firmy MyLaps (AMB i.t. oraz ChampionChip) przeznaczone do kartingu, motocrossu i innych dyscyplin. Nasze systemy pomiaru czasu często są wykorzystywane w treningach i testach lekkoatletycznych przez szkoły sportowe i kluby piłkarskie. Oferujemy również tablice do wyświetlania wyników w technologii LED.
W odpowiedzi na zapotrzebowania klientów oraz postęp techniki wciąż prowadzimy prace rozwojowe aby tworzyć rozwiązania niezawodne i łatwe w obsłudze, umożliwiające daleko idącą automatyzację pomiaru czasu.


Copyright © Sectro Timing Systems. All Rights Reserved

CSS 3 Valid XHTML 1.0