Aa
Aa
Aa
7

Instalacja przewodów pętli detekcyjnej ...

 1. Aktywna pętla detekcyjna jest wrażliwa na interferencje emitowane często przez przewody znajdujące się w pobliżu. Jeśli tylko to możliwe inne przewody powinny znajdować się ponad 5 m od pętli. Upewnij się również że gokarty w innej części trasy nie przejadą bliżej niż 5m od pętli. Mogłoby to spowodować otrzymywanie fałszywych impulsów.

 2. Zakończ instalację aktywnej pętli detekcyjnej podłączając ją do zasilania. Po włączeniu aktywator pętli samoczynnie dostroi się. Aby dostroić aktywator wykonaj poniższe koki:

  • Połącz wszystkie przewody ( przewody pętli, kable koncentryczne)
  • Włącz zasilacz znajdujący się w zestawie (13,6 VDC)
  • Zielona dioda zaczni migać i usłyszysz tykanie aktywatora.
  • Gdy tykanie ucichnie aktywator kończy strojenie.
  • Zielona dida powinna świecić w sposób ciągły.

  Jeśli aktywator jest dostrojony, zielona dioda musi świeci w sposób ciągły. Jeśli dioda miga na zielono, aktywator nie jest prawidłowo dostrojony. Może to być spowodowane następującymi problemami:

  • - Zasilanie było włączone wcześniej: Upewnij się, że najpierw podłączasz pętlę detekcyjną do aktywatora a następnie zasilanie.
  • Nie są podłączone przewody pętli: Sprawdź czy podłączyłeś wszystkie przewody łącznie z pętlą.
  • Przewody pętli są uszkodzone: Wymień uszkodzony przewód.
  • Aktywator nie pracuje poprawnie: Najpierw sprawdź działanie zasilacza - jeśli aktywator wciąż nie pracuje prawidłowo, skontaktuj się z AMB.

Nasza firma zajmuje się rozwojem i produkcją systemów pomiaru czasu od niemal 19 lat. Oferujemy elektroniczne systemy pomiaru czasu oparty o fotokomórki i chronometr TS-L1 do zastosowań treningowych i amatorskich a także do profesjonalnego pomiaru czasu. Nasz sprzęt przeszedł intensywne testy w takich dyscyplinach jak: narciarstwo i snowboard - slalomy pojedyńcze i równoległe, wyścigi samochodowe na 1/4 mili - pojedyńcze i równoległe, hippika - zawody w ujeżdżaniu koni - konkursy jedno i dwuetapowe oraz cross i inne, biegi przełajowe i maratońskie - dzięki zestawowi TS-Maraton. Ponadto oferujemy systemy oparte na aktywnych transponderach firmy MyLaps (AMB i.t. oraz ChampionChip) przeznaczone do kartingu, motocrossu i innych dyscyplin. Nasze systemy pomiaru czasu często są wykorzystywane w treningach i testach lekkoatletycznych przez szkoły sportowe i kluby piłkarskie. Oferujemy również tablice do wyświetlania wyników w technologii LED.
W odpowiedzi na zapotrzebowania klientów oraz postęp techniki wciąż prowadzimy prace rozwojowe aby tworzyć rozwiązania niezawodne i łatwe w obsłudze, umożliwiające daleko idącą automatyzację pomiaru czasu.


Copyright © Sectro Timing Systems. All Rights Reserved

CSS 3 Valid XHTML 1.0